• https://www.instagram.com/arabiccultureforum/
  • https://www.facebook.com/ArabicForum.lt
  • tiktok_logo_icon_134006
  • youtube_logo_square_icon_134024
شعار منتدى الثقافة2.  العرب1ية2-05 Kopie

ARABIŠKOJO MIESTO KODAI

Tarptautinę arabų kalbos dieną, gruodžio 18 d. „Arabų kultūros forumas“, kartu su VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutu organizuoja trumpų virtualią paskaitą-diskusiją ciklą „Arabiškojo miesto kodai“.

ARTIMIEJI RYTAI TAVO MOKYKLOJE

Edukacinis projektas mokykloms, kuriuo siekiama skatinti tarpkultūrinę komunikaciją tarp vaikų ir jaunimo. Tarpkultūrinio dialogo vystymas ir kitų kultūrų pažinimas šiuolaikiniame globalizacijos pasaulyje tampa neišvengiamas.

ARABŲ KALBOS DIENA 2018

Kiekvienais metais gruodžio 18 d. minima Tarptautinė arabų kalbos diena. Šios dienos minėjimą 2010 m. inicijavo Jungtinių tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO).

ARABŲ KULTŪROS DIENOS 2017

Iniciatyva, kuria siekiama puoselėti tarpkultūrinį dialogą, grįstą autentišku abipusiu supratimu. Mes norime leisti arabams patiems save pristatyti, savo lūpomis pasakoti savąją istoriją, pateikti savo kultūrą ir tradicijas.

PABĖGELIŲ

 INTEGRAVIMAS PER DARBĄ SU JAUNIMU

Tai Europos Sąjungos Erasmus+ programos finansuojamo partnerystės projekto „Together: Refugees & Youth" dalis. 2016 metų liepos - spalio mėnesiais Lietuvoje ir Latvijoje vyko tyrimas, siekiant išsiaiškinti pabėgėlių integracijos per darbą su jaunimu potencialą, suprasti su tuo kylančius iššūkius ir galimybes.