top of page
islamic-pattern-32.jpg

Menas Tarp Sienų

Kviečiame į parodą, kurioje bus pristatomi migrantų, gyvenančių Lietuvos sulaikymo stovyklose, kūrybos darbai. Ši paroda leidžia pažvelgti į žmones, tapusius 2021 metų vasarą prasidėjusios migrantų krizės įkaitais, ir atkreipti dėmesį į kuriantį, mąstantį ir jaučiantį žmogų, kuris slypi už termino „migrantas“.
Menas yra vienas iš nedaugelio būdų, padedančių parodos dalyviams išgyventi sudėtingą stovyklų kasdienybę, pasakoti savo istoriją. Jų kūryba tampa vienintele jų laisvės išraiška.
Ši socialinė paroda yra skirta atkreipti visuomenės dėmesį į žmones, jų asmenines gyvenimo istorijas, skirtingas patirtis. Pamatyti tuos, kurių dažnai nematom. Tuos, kurie vis dar yra įkalinti tarp sienų, nors jau 9 mėnesius gyvena Lietuvoje, visai šalia mūsų.
Parodoje galėsite susipažinti su 10 menininkų iš Irako, Turkijos, Kongo Respublikos. Apie kiekvieną menininką bus pateikiamas trumpas pristatymas lietuvių ir anglų kalbomis.
Kviečiame į parodos atidarymą gegužės 25 dieną, 15:30 val., Vilniaus universiteto bibliotekoje. Paroda veiks gegužės 25 – birželio 15 dienomis.

Captuare.PNG

Capture.PNG
mceclip1-5ecbf7b0c2f862.23313393.png
anna-lindh-fondas-lietuvos-tinklas-logo-
شعار منتدى الثقافة2.  العرب1ية2-05 Kopie
LT_EN_vertikalus_spalvotas.png
vu copy.png
Screenshot 2021-02-28 at 23.43.02.png
bottom of page