top of page
virselispriekis.png

Lietuviški-arabiški pasikalbėjimai su žodynėliu.

Sudarytoja Maritana Larbi. – Vilnius: Arabų kultūros forumas, 2019. – 148 p.

ISBN 978-609-96068-1-1

 

Arabų kalba – valstybinė 22 šalių kalba ir viena iš šešių oficialių Jungtinių Tautų kalbų. Ja kalba daugiau nei 200 milijonų mūsų planetos gyventojų. Arabų kalba skirstoma į klasikinę, šnekamąją ir šiuolaikinę, arba literatūrinę, dar vadinamą bendrine, kalbas. Šiame pasikalbėjimų žodynėlyje pavartoti tik šiuolaikinės bendrinės arabų kalbos žodžiai, frazės ir sakiniai. Šis žodynėlis skirtas visiems, norintiems pradėti mokytis arabų kalbos. Tai pirmas laiptelis. Tikimės, jis padės žengti pirmuosius žingsnius bendraujant arabiškai.

ATVIRUČIŲ RENESANSAS

Sudarytoja: Milda Petkauskaitė - VšĮ Arabų kultūros forumas

Pristatome riboto leidimo atviručių kolekcijas: "Vintažinis miražas" ir "Noir" - vertinantiems kultūrą ir meną.

Vienas smagiausių būdų pažinti Arabų kultūrą, pradžiuginti save ir draugus - išsiųsti atvirutę draugui, naujam pažįstamam, kolegai, mylimajam, o gal ir SAU pačiam! Na o jeigu atvirutės bus per gražios dalintis - įsigyti savo kolekcijai. 

Kiekviena serija parduodama po 6 skirtingo dizaino vienetus.

vakariene2.png

Mūsų komanda – profesionalūs ir kompetentingi arabų kalbos specialistai, turintys ilgametę vertimų ir kalbos dėstymo patirtį, kalbos įgūdžius lavinę stažuotėse ir kursuose Maroke, Omane, Palestinoje bei Jordanijoje. Mūsų tikslas – sąžiningai ir atsakingai suteiktos paslaugos, atitinkančios aukštus darbo etikos standartus, patenkinančios kliento poreikius ir lūkesčius. Užtikriname konfidencialumą, laiku ir kokybiškai atliktas paslaugas, prieinamas ir kokybę atitinkančias kainas, kurios skaičiuojamos pagal konkretaus darbo specifiką bei apimtį.

Arabų kultūros forumo siūlomos vertimo paslaugos:

-vertimai iš arabų į lietuvių, vokiečių, rusų kalbas žodžiu.

-knygų vertimai iš arabų į lietuvių ir anglų kalbas.

Įkainiai derinami su klientais pagal apimtį, sudėtingumą, trukmę, užklausas siųsti akforumas@gmail.com

 

Nors knygų leidyboje dar esame jauni, tikime, kad knygomis apie Arabų kultūrą, meną, istoriją, politiką, kalbą ir gyvenimą priartinsime jus prie Artimųjų Rytų, kurie, nors tokie mums tolimi, intriguoja ir žadina vaizduotę. Mus dominančios knygos – įvairaus pobūdžio mokomoji, grožinė ir istorinė literatūra. Dėmesį skirsime Lietuvoje dar nepažintiems, tačiau pasaulinio paveldo kontekste daug nusipelniusiems autoriams. Knygų vertimais iš arabų kalbos užsiimame ir patys, todėl esame savarankiški, atviri ir žingeidūs klajokliai Arabų literatūros pasaulyje.  

 

bottom of page