top of page
  • https://www.instagram.com/arabiccultureforum/
  • https://www.facebook.com/ArabicForum.lt
  • tiktok_logo_icon_134006
  • youtube_logo_square_icon_134024
شعار منتدى الثقافة2.  العرب1ية2-05 Kopie

JOIN IN

 

Atstumas ir pasikeitusi higienos normų tvarka atvėrė spragas darbo su jaunimu srityje visoje Europoje ir pakeitė kultūrinių jaunimo įstaigų darbo pobūdį su jaunimu.

Perėjimo prie darbo su internetinėmis medijomis ir skaitmeninėmis platformomis galimybės yra akivaizdžios, tačiau su turimais metodiniais įrankiais - ribotos.

 

Dabar esantys darbo su jaunimu metodai nėra pritaikyti nuotoliniam darbui, o daugelis jaunų žmonių nėra susipažinę su internetinėmis priemonėmis. Be to, internete, priešais ekraną, jauno žmogaus dėmesys netenkamas greičiau nei gyvai, o jaunų žmonių dalyvavimas ir bendravimas tarp dalyvių vyksta sunkiau, taigi efektyvumas mažėja. Įprasti darbo su jaunimu metodai internete ne tokie veiksmingi, todėl būtina labiau atkreipti dėmesį į pedagoginius ir didaktinius aspektus darbui internete.

 

Projekte siekiama sukurti naujus metodinius-pedagoginius metodus internetiniam darbui su jaunimu, sutelkiant dėmesį į tikslinės grupės nustatymą dirbančių su įvairiomis kultūros šakomis (komedija, muzika, menas ir literatūra). Arabų kultūros forumas prisijungia prie projekto vystant internetinio darbo su jaunimu literatūros srityje metodikas. Literatūros sritis pasirinkta atsižvelgiant į komandos narių kompetencijas bei tikslinės auditorijos interesus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas hibridiniam (pusiau skaitmeniniam) darbui su jaunimu, kurio metu jaunimas palaikys ryšį gyvai ir internetu bei kartu vykdys grupės veiklą.

 

Projekto tikslinės grupės yra įvairių kultūrinio darbo su jaunimu sričių specialistai, norintys tobulinti darbo su jaunimu įgūdžius ir kompetencijas. Taip pat - jaunimas, tiesiogiai dalyvaujantis praktiniuose mokymuose, kuriuose taikomi naujai kuriami metodai.

 

Naudojant įrankius, bus galima kurti tvarius nuotolinio darbo su jaunimu būdus, ugdyti specialistų ir mokymų dalyvių asmeninius ir socialinius įgūdžius. Tai suteiks naujų galimybių kultūriniams darbuotojams su jaunimu atsinaujinti ir adaptuotis naujoje aplinkoje, laikantis su pandemija susijusių apribojimų. 

Metodinė priemonė
Join In

Nuoroda į puslapį

PROJEKTA FINANSUOJA

EU flag-Erasmus+_vect_POS.jpeg

PROJEKTO PARTNERIAI, ORGANIZATORIAI IR DALYVIAI

Screenshot 2021-08-06 at 10.16.52.png
شعار منتدى الثقافة2.  العرب1ية2-05 Kopie
LV_JuA Clubs.jpg
RO_LOGO-ULBS_vertical_negativ_background (1).tif
RO_Filarmonica de Stat Sibiu_logo_nou_2020 (1)-1.jpg
RO_Cj_Alb.png
bottom of page